Konsultant On-Line

Marcin Kowalski

; Zadaj pytanie on-line

Rafał Król

; Zadaj pytanie on-line

 

Facebook

14.09.2010 - Największa instalacja repeater'owa w Polsce

We wrześniu 2010r. nasza firma ukończyła jedną z największych instalacje repeater'owych w Polsce na obiekcie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Instalacja dostarcza sygnał GSM na  obszarze budynku  o powierzchni kilkudzisięciu tys. m2 i bardzo złożonej strukturze. Jej wykonanie wymagało użycia bardzo nowoczesnych technologii i odpowiedniego zaplecza techniczno pomiarowo, którym dysponuje nasza firma. 

Prace odbywały się w uzgodnieniu z operatorami oraz ich działami technicznymi, które zweryfikowały dopuszczeniem do współpracy zastosowane stacje repeaterowe ze stacjami bazowymi na obszarze miasta Grudziądz. Prace obejmowały instalacje anten zewnętrznych na dachu obiektu oraz sieć anten wewnętrznych rozmieszczonych w budynku. Zespół repaterów został umieszczony w specjalnie klimatyzowanym pomieszczeniu. Pomiary były wykonywane za pomocą naszego sprzętu firmy Anritsu, elementy montażowe oraz instalacyjne były wykonywane w oparciu o komponenty Hilti oraz Dewalt. Odpowiedzialny za Wsparcie inżynieryjne był nasz pracownik Marcin Kowalski, koordynatorem prac na obiekcie Rafał Król. Kierownik prac instalacyjnych Piotr Bońkowski. Ekipa techniczno-montażowa Patryk Wlazło i Krzysztof Kapelak. 

Szczególne podziękowania dla działu technicznego PLUS GSM, który wykazał się pomocą oraz konsultacjami w momencie uruchomienia zespołu repeaterów.


Zdjęcia: