Konsultant On-Line

Marcin Kowalski

; Zadaj pytanie on-line

Rafał Król

; Zadaj pytanie on-line

 

Facebook

17.11.2015 - Wspłópraca z Instytutem Łączności w Warszawie

Przedstawiciele naszej firmy spotkali się z pracownikami Instytutu Łączności w Warszawie w ramach prowadzonych badań nad nowymi repeaterami GSM.

Na spotkaniu omawiano ostatnie poprawki konstrukcyjne i dokonano ostatnich niezbędnych ustaleń. Nowe urządzenie będzie wkrótce dostępne w sprzedaży.


Zdjęcia:

04.08.2015 - Nowe artykuły dotyczące zakłóceń w sieciach GSM

Prezentujemy dwa nowe artykuły w naszym dziale PORAD. Dotyczą one problemów z zakłóceniami wywołanymi przez niskiej jakości repeatery GSM oraz informacji w jaki sposób nasze urządzenia są na tego typu problemy odporne.

Dzięki zaprezentowanym artykułom uświadamiamy klienta jakie są potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania nieodpowiednich urządzeń w systemach GSM oraz o sposobach ich przeciwdziałaniu.


Zdjęcia:

08.05.2014 - Pomiary GSM na promie EuroAfrica

W dniach 08.05.2014-09.05.2014 roku zespół techników MKR-TPE został zaproszony przez firmę EUROAFRICA na pomiary sygnału GSM w jednostce pływającej między POLSKA a SZWECJĄ. Pomiary miały wykazać zasadność zastosowania nowego typu repeaterów klasy MARINE MKR-TPE. Po przygotowaniu stanowiska pomiarowego znajdującego się na mostku statku przystąpiono do wykonywania pomiarów w trakcie rejsu POLSKA - SZWECJA. Stanowisko pomiarowe było przygotowane z dwóch repeaterów podłączonych do komputerów klasy PC w celu ciągłego sczytywania danych. Dodatkowo pomiary były wykonywane analizatorem widma i porównywane do pomiarów z włączonymi urządzeniami wzmacniającymi i bez. Zastosowanie anten zewnętrznych i wewnętrznych ukazało zjawisko którego się zespół MKR-TPE spodziewał, aspekt opóźnienia grupowego, zgodnie ze specyfikacją 3GPP, wynika to z użytej technologii TDMA i ze skończonej prędkości rozchodzenia się fali elektromagnetycznej, rozmiar komórki nie może przekroczyć ok. 36 km, co potwierdziły wyniki pomiarów i testów. Poniżej fotorelacja z wykonywanych pomiarów na promie.


Zdjęcia:

24.01.2014 - Nowe mobilne systemy GSM do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach

Prezentujemy nasze najnowsze zestawy do wzmacniania zasięgu GSM w pojazdach i jednostkach pływających. Urządzenia są dwuzakresowe (GSM900/GSM1800) i posiadają rewelacyjne parametry wzmocnienia, które dostosowane są do rozwiązań mobilnych (między innymi zmienna moc w paśmie UPLINK). 


Zdjęcia:

21.11.2013 - Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE

Wprowadzamy do oferty najnowsze repeatery cyfrowe. Są to najnowsze urządzenia łączące w sobie funkcjonalność standardowego repeatera z rozszerzonymi funkcjami antyzakłóceniowymi, tj. SILENT oraz SMART. Ulepszono też sterowanie za pośrednictwem ulepszonego panela przedniego. Zapraszamy do zapoznania się z produktem.


Zdjęcia:

25.06.2013 - Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP

Prezentujemy nasze najnowsze anteny w nowych, niższych cenach. W ofercie pojawiły się: Antena YAGI 11dB, Antena YAGI 14dB, Antena CDMA 12dB (w różnych odsłonach), nowa antena ROD oraz WHIP (szerokopasmowe).

Nowa odsłona kultowych anteny YAGi z ulepszonymi parametrami, a także nowe anteny ROD i WHIP (szerokopasmowe).


Zdjęcia:

10.03.2012 - System zdlanego monitoringu repeaterów GSM

W marcu 2012 roku spółka MKR-TPE utworzyła centrum monitoringu repeaterów RT. 

Nasze centrum działa 24H monitoruje prace ponad 50 stacji repeaterowych. Monitowane są na bieżąco wszelkie procesy związane z prawidłową pracą urządzeń. Począwszy od temperatury po poziomy sygnału na antenach wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu w które wyposażone jest centrum możemy sterować ustawieniami stacji repeaterowej zdalnie.

Zdjęcia:

20.10.2010 - Nowa siedziba naszej firmy

Zawiązanie się spółki MKR-TPE SP. Z O.O. oraz budowa nowej, większej siedziby.

Z dniem 12.06.2010 firma MKR-TPE przekształciła się w spółkę Z O.O. co umożliwi szybszy i większy rozwój przedsiębiorstwa.

W skład zarządu spółki wchodzą dotychczasowe władze firmy MKR z nowym kapitałem przeznaczonym na rozwój spółki.

Nowa większa siedziba będzie wyposażona w profesjonalną salę konferencyjną, sprzedażową, dwa magazyny, park maszynowy (garaże), pomieszczenia socjalne, biura i księgowość, salę wypoczynkową, oraz profesjonalny serwis ukierunkowany na badanie wzmacniaczy GSM/DCS i UMTS. Serwis będzie wyposażony w szereg anten zewnętrznych umieszczonych na dachu budynku, personel będzie wyposażony w mierniki marki Fluke oraz analizator widma firmy Anritsu.

Sala konferencyjna jest przewidziana na przyjęcie 10 osobowej delegacji, magazyny o wielkości pow. 100m2, dzięki czemu będziemy w stanie zapewnić ciągłość dostaw i 95% dostępności towaru. Obiekt będzie dysponował parkingiem specjalnie wyznaczonym dla klientów MKR-TPE SP Z O.O., monitoringiem oraz alarmem.


Zdjęcia: