Konsultant On-Line

Marcin Kowalski

; Zadaj pytanie on-line

Rafał Król

; Zadaj pytanie on-line

 

Facebook

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych związanych z telefonią komórkową GSM.  Naszym priorytetem jest likwidowanie problemów z zasięgiem telefonii komórkowej wewnątrz budynków. Rozwiązujemy typowe problemy braku zasięgu, zerwnych połączeń, słabej jakości transmisji danych czy eketu 'pływająego' sygnału.

Zatrudniamy wyspecjalizowaną grupę techników zajmujących się projektowaniem, pomiarami i instalacjami systemów GSM, a także wykonywaniem dokumentacji powykonawczej na zakończenie projektu.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg profesjonalnych układów wzmacniających sygnał GSM, DCS czy UMTS. Rozwiązania nasze oparte są wysokiej jakości repeatery GSM a także o najlepszej jakości komponenty firm niemieckich i polskich. Systemy przygotowywane są z najlepszą dokłądnością i starannością, aby wpłeni zaspokoić potrzeby każdego klienta. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące oferowanych przez nas produktów, doradzą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Liczymy na długookresową współpracę z każdym klientem, dlatego stosujemy wysokiej jakości system obsługi zarówno przed jak i po sprzedaży. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów - czego dowodem są referencje wielu znanych firm i dużych przedsiębiorstw.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi prodkutami lub rozwiązaniem w skład którego wchodzi wykonanie projektu i/lub instalacja, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Nasze dane:

MKR-TPE SP. Z O.O.
ul. Królowej Jadwigi 13D
78-200 Białogard

tel. (94) 716 21 42
fax. (94) 710 61 42
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.